Już 8 września w Lublinie (Hotel Rubikon) odbędzie się wydarzenie dla wszystkich budujących dom – Akademia Budowy. Podczas imprezy będzie można skorzystać z kilkugodzinnych, darmowych konsultacji z architektami, inżynierami, kosztorysantami, wziąć udział w pokazie murowania ścian oraz posłuchać całodniowych wykładów na temat budowy domu.

Akademia Budowy w Lublinie

Akademia Budowy to największe wydarzenie w Polsce organizowane od 5 lat w różnych miastach Polski przez firmę oferującą gotowe projekty domów – Tooba.pl. Forma wydarzenia jest bardzo praktyczna, ponieważ – poza wykładami – uczestnicy mogą osobiście porozmawiać ze specjalistami, a także nauczyć się murowania nowoczesną techniką na sucho.

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Darmowa analiza dokumentów, warunków zabudowy, kosztów budowy domu

Do dyspozycji uczestników będzie grupa specjalistów dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia – od godz. 9.00 rano do ok. 16.00.

Organizatorzy zachęcają, aby na Akademię zabrać ze sobą jak najwięcej dokumentacji dotyczącej działki czy rozpoczętej budowy, żeby móc podjąć się dokładnej analizy. Eksperci pomogą także w ustaleniu kosztów budowy wybranego domu, przedstawią możliwości ich obniżenia, opracują kosztorys dla przedsięwzięcia. Z kolei podczas wykładów będzie można się dowiedzieć, jak spełnić wszystkie formalności, które źródło ogrzewania wybrać, jakie stosować materiały i jak prowadzić budowę systemem gospodarczym.

Dotychczasowe edycje Akademii Budowy cieszyły się ogromną popularnością – szczególnie w Warszawie, Katowicach, Krakowie czy Bydgoszczy. W Lublinie wydarzenie organizowane jest po raz pierwszy. Dotąd udzielono porad kilku tysiącom osób, które bardzo dobrze oceniają pomoc specjalistów.

Gwarantowane dodatki, kupon rabatowy na projekt domu, katalog

Każda z osób, która weźmie udział w Akademii Budowy, otrzyma pakiet dodatków przydatnych podczas planowania budowy. Należą do nich:

  • Gwarantowane gratisy o wartości min. 500 zł (przy bilecie w cenie 50 zł)
  • Kupon rabatowy o wartości 200 zł na wybrany projekt domu (przy bilecie w cenie 50 zł)
  • Katalog Projektów i Dziennik Budowy
  • Udział w losowaniu upominków

Program Akademii Budowy w Lublinie. Czego się dowiesz?

Na program wykładów podczas edycji w Lublinie składają się następujące tematy: analiza planów miejscowych (lub warunków zabudowy), wybór projektu domu, zmiany w gotowych projektach i koszty ich wprowadzania, obniżanie kosztów budowy, technologia i materiały, budowa ścian, systemy grzewcze, instalacje energooszczędne, pompy ciepła, rekuperacja, termoizolacja, stolarka, wykończenia.

Rejestracja i pełna agenda na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Co zabrać ze sobą na Akademię Budowy w Lublinie?

Mikołaj Bykowski, właściciel firmy organizującej wydarzenie, zachęca, aby na Akademię Budowy zabrać ze sobą mapkę do celów projektowych, MPZP lub WZ, wypis/wyrys z gruntów, wybrany projekt domu (jeśli inwestor już go posiada) oraz wszelką pozostałą dokumentację projektową.

Termin, miejsce i bilety na Akademię Budowy

Wydarzenie odbędzie się 8 września (sobota) 2018 roku w Lublinie w Hotelu Rubikon przy ul. Frezerów 2. Start przewidziany jest na godzinę 8.30. Organizator informuje, że liczba miejsc jest ograniczona. Można dokonać wcześniejszej rezerwacji przez telefon. Bilety (w wersji podstawowej i rozszerzonej) dostępne są na stronie www.AkademiaBudowy.pl.

  • 25 zł: udział w wykładach, indywidualne konsultacje, warsztaty murarskie, dostęp do materiałów z konferencji, bufet kawowy i kanapkowy, losowanie nagród.
  • 50 zł: poza powyższymi, zawiera dwudaniowy obiad, pakiet dodatków o wartości 500 zł, kupon rabatowy 200 zł na zakup projektu domu.
Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.