6 grudnia w Zamościu odbędzie się koncert charytatywny dla 14-letniego Adriana Kielara z okolic Zamościa. Swój udział zapowiedzieli m.in. VOX, duet Tokarzewski & Matera, zespół Jarzębina (znany z utworu „Koko, koko, Euro spoko”) czy Adrian Makar, zwycięzca siódmej edycji „Mam talent”.

Adrian Kielar ma 14 lat, niedawno miał przeszczep szpiku kostnego. Teraz potrzebuje odpowiednich warunków, aby wracać do zdrowia. Mieszka w domu babci, musi zmieścić się w jednym pokoju z mamą i młodszym bratem, Krystianem. Spore wydatki na leczenie nie pozwalają na stworzenie oddzielnego pokoju dla Adriana. Aby spełnić marzenie chłopca o własnym kąciku, zawiązał się Komitet Społeczny na rzecz akcji „Zróbmy pokój dla Adriana”. Rozpoczęło się pospolite ruszenie, do akcji dołącza coraz więcej ludzi. Postępy można śledzić codziennie na stronie akcji na Facebooku.

Koncert „Adrian, nie jesteś sam!”

Urządzanie pokoju trwa, a już 6 grudnia w Klubie Batalionowym przy ul. Piłsudskiego 36 w Zamościu odbędzie się Koncert Charytatywny Dobrych Aniołów „Adrian, nie jesteś sam!”. Wystąpią m.in. grupa VOX, duet Tokarzewski & Matera, zespół Jarzębina (znany z utworu „Koko, koko, Euro spoko”) czy Adrian Makar, zwycięzca siódmej edycji programu „Mam talent”.

Początek o godz. 17.00, wstęp wolny. Organizatorzy zachęcają do nabycia cegiełek (20 zł). Zapowiadają też licytacje i wiele innych atrakcji. Cały dochód z imprezy ma zostać przeznaczony na pokój dla Adriana.

Portal Zamojski objął tę inicjatywę swoim patronatem medialnym.