Sylwester 2018/2019 zbliża się dużymi krokami. 31 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu wystąpią DJ Fair Daddy, Rebeka oraz Fisz Emade Tworzywo. Publikujemy szczegółowy program imprezy.

Tegoroczna impreza sylwestrowa będzie inna niż poprzednie. Myślę, że zwolennicy ambitniejszej muzyki powinni rezerwować swój czas na Zamość – takimi słowami zapowiadał imprezę prezydent Zamościa Andrzej Wnuk w listopadowej rozmowie z Portalem Zamojskim.

31 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu wystąpią: DJ Fair Daddy oraz gwiazdy wieczoru – Rebeka i Fisz Emade Tworzywo. Nie będzie tradycyjnego pokazu sztucznych ogni, zastąpi go pokaz laserowy.

Początek zabawy o godz. 20.00, szczegółowy program publikujemy poniżej.

Sylwester 2018/2019 – program imprezy

20:00 – DJ Fair Daddy, pokazy jazdy figurowej na lodowisku
22:00 – koncert zespołu Rebeka
23:15 – koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo, cz. 1
23:45 – pokaz laserowy, zimne ognie, wspólne odliczanie
00:00 – życzenia od prezydenta Zamościa
00:15 – koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo, cz. 2
00:30 – DJ Fair Daddy
01:00 – zakończenie imprezy

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.