Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu zaprasza do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności.

Zbiórka odbędzie się w dniach 13-16 grudnia na terenie sklepów PSS Społem w Zamościu: ul. Traugutta 1a, ul. Okrzei 31, ul. Hrubieszowska 30a, ul. Wojska Polskiego 1, ul. Lipska 26, ul. Piłsudskiego 2, ul. Kilińskiego 11, ul. Świętego Piątka 44, a także 15-16 grudnia w sklepie Euro w Wielączy.

Celem zbiórki jest pomoc rodzinom z dziećmi niepełnosprawnymi w trudnej sytuacji materialnej – poinformowała nas Małgorzata Sobczuk ze Stowarzyszenia „Krok za Krokiem” w Zamościu. Jak dodała, Stowarzyszenie w ciągu czterech lat prowadzenia zbiórki przekazało ponad 10 ton żywności, która trafiła do ponad 100 rodzin i osób z niepełnosprawnościami.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.