Galeria Twierdza, wraz z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu, zaprasza na koncert kolęd i pastorałek „Od serca”.

W trakcie koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz dzieci z potrzebujących rodzin, organizowana we współpracy z Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. — Darczyńcy w ramach podziękowania otrzymają piękne stroiki na świąteczny stół ręcznie wykonane przez uczniów z zamojskiego I LO oraz dekoracyjne świece – zachęcają organizatorzy.

Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek (21 grudnia) w Galerii Twierdza. Początek o godz. 12:00, całość potrwa do 16:00. Wstęp wolny.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.