13 stycznia w Zamościu odbędzie się 9. Grand Prix Lubelszczyzny w Brydżu Sportowym Par – otwarty turniej par.

Turniej odbędzie się 13 stycznia (niedziela) w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Duet” przy ul. Królowej Jadwigi 14. Początek rozgrywek zaplanowano na godz. 10.00.

Na wydarzenie zapraszają: ProActiv Stowarzyszenie Sportowo-Artystyczne, Lubelski Związek Brydża Sportowego, a także Andrzej Wnuk – prezydent Zamościa oraz Ryszard Gliwiński – wójt Gminy Zamość.

Portal Zamojski jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.