„Gramy dla Maszewskich” – to tytuł koncertu charytatywnego, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (27 stycznia) w Zamojskim Domu Kultury.

Rodzina Maszewskich z Kalinowic tuż przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia straciła cały swój dobytek w pożarze. Z tego powodu w Zamościu organizowany jest koncert charytatywny. Wystąpią znane zespoły grające muzykę disco polo: Power Play, Solaris, Veegas, Baflo, Sonic i Tex.

Ważną częścią imprezy mają być licytacje. Jak podają organizatorzy, będzie można zdobyć m.in. prezent od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, gadżety od prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka, przedmioty z autografami znanych artystów (Perfect, Kombi, Ania Rusowicz, Kabaret Moralnego Niepokoju), rękawicę bokserską z podpisem Dariusza Michalczewskiego, koszulkę Reprezentacji Polski w piłce siatkowej z podpisami zawodników.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem koncertu jest Grzegorz Maluta. — Zamojski Dom Kultury włączył się do akcji z wielką radością – informuje Katarzyna Figura z ZDK, która poprowadzi to wydarzenie.

Koncert odbędzie się 27 stycznia (niedziela) o godz. 17.00. Cegiełki upoważniające do wejścia na salę kosztują 30 zł, są do nabycia w ZDK.