„Kocham Polskę” – to tytuł wydarzenia organizowanego przez Młodzież Wszechpolską, które odbędzie się 14 lutego w wielu miejscowościach, m.in. na Rynku Wielkim w Zamościu.

Jak informują organizatorzy, ich inicjatywa ma być alternatywą wobec „skomercjalizowanego święta zakochanych”.

Rodzina jest największą siłą narodu, gwarantem jej przetrwania. To rodzina, jako naturalna, podstawowa komórka społeczna, kształtuje najmłodszych członków naszego narodu, którzy w przyszłości będą decydować o Polsce. Dziecko wychowane w zdrowej rodzinie potrafi nawiązać dobre relacje społeczne, ma poczucie obowiązku, a w tym również obowiązku wobec własnego narodu – przekonują działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

Dziś powinniśmy bronić tradycyjną, polską rodzinę, bo to ona stanowi o sile naszego narodu, niezależnie od tego czy wpisuje się to w kanony kultury świata zachodniego – czytamy w zaproszeniu.

Wydarzenie odbędzie się 14 lutego (czwartek) o godz. 16.00 na Rynku Wielkim w Zamościu. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli otrzymać plakat kampanii społecznej „Kocham Polskę”. — Pokażmy, że mieszkańcy Zamościa kochają Polskę! Do zobaczenia! – zachęcają organizatorzy.