Dzień Kobiet w CKF „Stylowy”

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na specjalną edycję „Kobiecego wieczoru” z okazji Dnia Kobiet.

Seans odbędzie się 8 marca (piątek) o godz. 18.00. Na ekranie zobaczymy komedię romantyczną pt. „Całe szczęście” w reżyserii Tomasza Koneckiego. — „Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W rolach głównych Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk – czytamy w zaproszeniu, które dotarło do naszej redakcji.

Przed seansem odbędą się konkursy z upominkami. Bilety normalne kosztują 20 zł, ulgowe – 17 zł. Są dostępne w kasach kina i online, nie podlegają rezerwacji.

Więcej o filmie „Całe szczęście”

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?