Adam Abramowicz

W najbliższy poniedziałek (25 marca) do Zamościa przyjedzie Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Spotkanie z Rzecznikiem MŚP będzie doskonałą okazją do zapoznania się z jego kompetencjami, przedstawienia problemów z jakimi borykają się przedsiębiorcy oraz swoich pomysłów, które mogą być przydatne w pracy Biura Rzecznika – przekonuje Karol Garbula, dyrektor biura Unii Szefów Firm Zamojszczyzny, która jest organizatorem tego spotkania.

Spotkanie z Rzecznikiem MŚP ma być częścią większej konferencji o tematyce biznesowej. W programie m.in. wykład dra Tadeusza Lisa pt. „Rewitalizacja firmy – trudna sytuacja świetną okazją do rozwoju na skalę światową”.

Konferencja odbędzie się w najbliższy poniedziałek (25 marca) o godz. 16.00 w Hotelu „Carskie Koszary” (ul. Koszary 11). Udział w konferencji będzie bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Treść powinna zawierać imię i nazwisko oraz nazwę firmy lub organizacji, którą się reprezentuje. Termin zgłoszeń mija 22 marca.