IKEA w Zamościu

Już 10 czerwca IKEA odwiedzi Zamość. W ramach akcji Przystanek Kuchnia w centrum miasta pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji. To idealne miejsce dla osób, które szukają funkcjonalnych rozwiązań i chcą poradzić się ekspertów.

Mieszkańcy Zamościa będą mogli bezpłatnie spotkać się z projektantem, który dopasuje kuchnie IKEA do ich domu i przygotuje projekt. Wystarczy tylko zapisać się na stronie www.przystanekkuchnia.pl.

Można też przyjść bez zapisów, aby porozmawiać z konsultantem IKEA i obejrzeć przykładową realizację funkcjonalnej kuchni. Akcja potrwa do 22 czerwca.

Bezpłatny projekt kuchni

Przystanek Kuchnia pojawi się przy ul. Piłsudskiego. Będzie można go odwiedzać w godzinach: 10.00-13.30 oraz 14.30-20.00. Każdy kto chciałby zobaczyć jak wyglądałaby kuchnia IKEA w jego domu, może umówić się na spotkanie i skorzystać z możliwości przygotowania bezpłatnego projektu. Konieczna jest rezerwacja na stronie www.przystanekkuchnia.pl. Ważne, aby w dniu spotkania przyjść z kompletnymi wymiarami pomieszczenia, uwzględniającymi też m.in. rozmieszczenie okien, drzwi, parapetów i przyłączeń instalacji. Sposób pomiaru i dodatkowe informacje dostępne są na www.przystanekkuchnia.pl.

Kuchnia to wyjątkowa przestrzeń, która wymaga odpowiedniej aranżacji, łączącej funkcjonalność z estetyką. Akcja ma ułatwić mieszkańcom spotkanie z naszymi projektantami i ekspertami aranżacji wnętrz, ale też zainspirować ich. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w procesie planowania wymarzonej kuchni – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Rozmowy z ekspertami

Przystanek Kuchnia to także miejsce pełne ciekawych pomysłów. Osoby, które chciałyby poznać rozwiązania oferowane przez IKEA lub po prostu porozmawiać z ekspertami, będą mogły przyjść bez zapisów. W kontenerze IKEA przywita ich ekspert, który chętnie odpowie na pytania.

W środku znajdzie się zaaranżowana kuchnia, która będzie doskonałą inspiracją i dowodem, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Wykorzystano tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA. Mieszkańcy będą mogli wejść do środka, obejrzeć kuchnię i sprawdzić jej funkcjonalność.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany