Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Dzikie kwiaty”.

Kwiaty, jako doskonałe wytwory przyrody, od wieków fascynowały pięknem i wzbudzały w człowieku najwyższe doznania estetyczne – czytamy w zaproszeniu na wystawę. — Zdjęcia kwiatów prezentowane na wystawie potrafią nas głęboko poruszyć czystym pięknem natury, grą światła i barw, zręcznością kompozycji. Ponadto wrażliwy obserwator potrafi dostrzec w kwiatach coś więcej: zawartą w nich symbolikę przemijania i kruchości ludzkiego życia – piszą organizatorzy.

Autorzy zdjęć: Tadeusz Adamczuk, Henryk Andrzejewski, Agnieszka Bekier, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Michał Fandysz, Elżbieta Gnyp, Agnieszka Jakubowska, Sławomir Jaszczołt, Janusz Kapecki, Anna Monastyrska, Alina Ostasz, Stanisław Orłowski, Robert Rusinek, Katarzyna Sachajko, Mirosław Teterycz.

Wernisaż odbędzie się 8 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 w Restauracji „Morandówka” (Zamość, ul. Staszica 25). Prace będzie można podziwiać do 15 września br. Wstęp wolny.

Portal Zamojski jest patronem medialnym tej wystawy.

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

Targi Ślubne Lublin 2019

Planujesz wesele? Odwiedź Targi Ślubne ONA&ON!

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 125 firm. To tylko mały fragment tego...

Iluminacje na Rynku Wielkim w Zamościu

Powitanie zimy w Zamościu – znamy pierwsze szczegóły

W dniach 6-8 grudnia Zamość będzie witał zimę. Znamy już pierwsze szczegóły tej trzydniowej imprezy.

fot. TeroVesalainen / pixabay.com (archiwum)

„Biznes bez barier” w Uczelni Państwowej w Zamościu

18 listopada w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odbędzie się konferencja pt. „Biznes bez barier”, organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs KU AZS Politechnika Rzeszów

Już w najbliższą niedzielę (17.11) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z KU AZS Politechniką Rzeszów.