1 września (niedziela) w Łapiguzie k. Zamościa odbędą się Dożynki Gminy Zamość 2019. Publikujemy szczegółowy program imprezy.

Dożynki odbędą się w godzinach 11.30-22.00 obok Domu Weselnego „Ambrozja”. W programie m.in. korowód sołectw, msza święta, występy muzyczne i kabaretowe, atrakcje dla dzieci. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Loverboy.

Dożynki Gminy Zamość 2019 – program

11.30 – korowód sołectw

13.15 – msza święta dziękczynna w oprawie muzycznej zespołu Wesołe Gosposie oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Białowola

15.00-20.00 – biesiada pt. „Muzyka, śpiew i śmiech”:

Maciej Wojtasiuk, Klub Seniora „Kalinka”, Roztoczanki, Czerwone Korale, Kabaret „Taka Potrzeba”, Sandra Bulczyńska, Białowolanki, Sitanianie, Kabaret Lipsko, Echo Lipska, Ale Cantare, Showmen, Ireneusz Szewczuk, Lisu ZTW

ok. 16.40 – finał konkursu wieńców

20.00 – gwiazda wieczoru: Loverboy

21.00 – zabawa pod gwiazdami z grupą Accord

Dodatkowe atrakcje:
– Dziecięca Kraina Zabaw
– bezpłatne party na „dmuchańcach” w godz. 15:00-19:00
– symulator dachowania WORD

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.