Galeria Twierdza Zamość organizuje akcję, w której do zdobycia będą wyprawki szkolne marki Bambino.

Nasza wyprawka szkolna to zestaw materiałów plastycznych najwyższej jakości, zapakowany w stylową i wygodną walizkę z rączką – informuje Galeria Twierdza.

Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę (7 września) od godz. 12.00 do 18.00 lub do wyczerpania wyprawek. Aby otrzymać wyprawkę marki Bambino, należy zrobić zakupy w Galerii Twierdza za minimum 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), a następnie zgłosić się do punktu promocyjnego po wyprawkę.

Regulamin akcji jest dostępny na stronie Galerii Twierdza.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.