Zamojski Dom Kultury zaprasza miłośników podróży na kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”. Tym razem uczestnicy wybiorą się na Antarktykę.

Gościem spotkania będzie Wojciech Nawrocki – fotograf, przyrodnik, podróżnik i płetwonurek, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Wojciech Nawrocki zajmuje się fotografią przyrodniczą i podwodną, uwieczniając na niej świat dzikich zwierząt, krajobrazy oraz formy abstrakcyjne. Specjalizuje się w najbardziej trudnej i niewygodnej części fotografii przyrodniczej, realizowanej w trudnych warunkach środowiskowych, np. na bagnach, mokradłach, torfowiskach, rozlewiskach, a także w rzekach, jeziorach, morzach i oceanach.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę (11 września) o godz. 17.00 w ZDK. W programie m.in. prezentacja zdjęć z wyprawy do Antarktyki. Wstęp wolny.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.