Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Zapomniane, opuszczone”.

Fotografie pozwalają nie zapomnieć tego co już przeszło, przeminęło. Przypominają ludzi, przedmioty, obiekty, zdarzenia i miejsca. Zbierajmy więc wspomnienia, zbierajmy stare fotografie i nie zapominajmy zrobić nowych – czytamy w zaproszeniu.

Autorzy zdjęć: Tadeusz Adamczuk, Aleksandra Baranowicz, Agnieszka Bekier, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Michał Fandysz, Elżbieta Gnyp, Agnieszka Jakubowska, Janusz Kapecki, Anna Monastyrska, Alina Ostasz, Stanisław Orłowski, Robert Rusinek, Tomasz Rybczyński, Katarzyna Sachajko i Mirosław Teterycz.

Wernisaż odbędzie się 25 września (środa) o godz. 17.00 w Zamojskim Domu Kultury (Zamość, ul. Partyzantów 13). Wstęp wolny.

Portal Zamojski jest patronem medialnym tej wystawy.

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

materiał nadesłany

„W Stajence Betlejemskiej” – poranek u Namysłowiaków

„W Stajence Betlejemskiej” – to tytuł spotkania dla dzieci, na które zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu

6 grudnia darmowe lodowisko przed Ratuszem

6 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu zacznie funkcjonować słynne lodowisko. Tego dnia wstęp na ślizgawkę ma być bezpłatny.

Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim w Zamościu

Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim w Zamościu

Od 6 do 8 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu potrwa tradycyjny Jarmark Świąteczny.

materiał nadesłany

„Trzynaście” – wystawa Wojciecha Kapuścińskiego

Przez cały grudzień w Galerii Fotografii „Stylowy” w Zamościu można oglądać wystawę prac Wojciecha Kapuścińskiego pt. „Trzynaście”.