Padwa Zamość vs KSSPR Końskie

Już w najbliższą sobotę (28 września) pierwszoligowa Padwa Zamość rozegra swój pierwszy domowy mecz ligowy sezonu 2019/2020. Zamojscy szczypiorniści powalczą w hali OSiR z drużyną KSSPR Końskie.

Przed nami zupełnie inny mecz niż z kielecką młodzieżą (mecz odbył się w ubiegłą sobotę), bo i inny rywal. Końskie ma swoją markę, na którą solidnie zapracowało przez wiele lat gry na pierwszoligowym poziomie. Spodziewamy się prawdziwej bitwy. O zespole ze Świętokrzyskiego mówi się, że gra w sposób nieprzyjemny dla rywali. Słowa te traktuję jako komplement w kierunku tej ekipy, bo oznacza to, że wypracowała sobie swój styl – mówi Marcin Czerwonka, trener Padwy Zamość.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (28 września) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Początek o godz. 18.00.

Znając charakter żółto-czerwonych i pierwszoligowe realia, zamojscy kibice z pewnością przeżyją w sobotę… końską dawkę emocji. W cenie wejściówki czeka więc na nich dawka adrenaliny, której daremnie by szukać w skokach na bungee czy innych rollercoasterach – podkreśla Katarzyna Figura, rzeczniczka Padwy.