Monika Pawłowska, kandydatka nr 1 na liście Lewicy w okręgu nr 7 (Zamość-Chełm-Biała Podlaska), zaprasza na spotkanie z Barbarą Labudą.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (10 października) o godz. 16.00 w Morandówce (Zamość, ul. Staszica 25), w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.

Jak informuje Monika Pawłowska, w trakcie spotkania zostaną poruszone kwestie praw kobiet i inne sprawy społeczne „ważne z punktu widzenia Lewicy”.

Barbara Labuda – działaczka opozycji demokratycznej w czasach PRL, była posłanka na Sejm RP, minister w Kancelarii Prezydenta RP (Aleksandra Kwaśniewskiego) w latach 1995-2005, Ambasador RP w Luksemburgu w latach 2005-2010.

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

Targi Ślubne Lublin 2019

Planujesz wesele? Odwiedź Targi Ślubne ONA&ON!

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 125 firm. To tylko mały fragment tego...

Iluminacje na Rynku Wielkim w Zamościu

Powitanie zimy w Zamościu – znamy pierwsze szczegóły

W dniach 6-8 grudnia Zamość będzie witał zimę. Znamy już pierwsze szczegóły tej trzydniowej imprezy.

fot. TeroVesalainen / pixabay.com (archiwum)

„Biznes bez barier” w Uczelni Państwowej w Zamościu

18 listopada w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odbędzie się konferencja pt. „Biznes bez barier”, organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs KU AZS Politechnika Rzeszów

Już w najbliższą niedzielę (17.11) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z KU AZS Politechniką Rzeszów.