Monika Pawłowska, kandydatka nr 1 na liście Lewicy w okręgu nr 7 (Zamość-Chełm-Biała Podlaska), zaprasza na spotkanie z Barbarą Labudą.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (10 października) o godz. 16.00 w Morandówce (Zamość, ul. Staszica 25), w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.

Jak informuje Monika Pawłowska, w trakcie spotkania zostaną poruszone kwestie praw kobiet i inne sprawy społeczne „ważne z punktu widzenia Lewicy”.

Barbara Labuda – działaczka opozycji demokratycznej w czasach PRL, była posłanka na Sejm RP, minister w Kancelarii Prezydenta RP (Aleksandra Kwaśniewskiego) w latach 1995-2005, Ambasador RP w Luksemburgu w latach 2005-2010.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.