Już w najbliższą sobotę w Zamościu odbędzie się kolejny mecz piłki ręcznej – pierwszoligowa Padwa Zamość zmierzy się z Azotami Puławy II.

W piłce ręcznej widziałem już prawie wszystko, w tym wiele porażek murowanych faworytów. Przyjeżdża do nas zespół nieobliczalny. Azoty będą raczej bez wzmocnień z pierwszej drużyny, bo ta w tym samym czasie wyjazdowy mecz w europejskich pucharach. Ale i tak nie możemy ich zlekceważyć. Na szczęście znam trenera Marcina Czerwonkę i wiem, że nie zaniedba żadnego szczegółu w przygotowaniach – mówi Jakub Kłoda, który z powodu kontuzji obejrzy mecz z ławki rezerwowych.

Paradoksalnie takie mecze mogą okazać się bardzo trudne. My ciągle uczymy się roli faworyta, z czym też trzeba sobie poradzić. Na pewno większe doświadczenie i ogranie będzie po naszej stronie. Postaramy się zapomnieć na chwilę o sytuacji w tabeli i wyjść na rywala w pełni skoncentrowani. Generalnie życzyłbym sobie, żebyśmy potrafili narzucić w tym spotkaniu swoje warunki gry. Mamy na pewno wszystkie atuty ku temu, aby tak właśnie się stało – mówi Marcin Czerwonka, trener Padwy Zamość.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (12 października) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Początek meczu o godz. 16.00 (a nie o godz. 18.00, jak było wcześniej planowane i napisane na karnetach).

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

Targi Ślubne Lublin 2019

Planujesz wesele? Odwiedź Targi Ślubne ONA&ON!

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 125 firm. To tylko mały fragment tego...

Iluminacje na Rynku Wielkim w Zamościu

Powitanie zimy w Zamościu – znamy pierwsze szczegóły

W dniach 6-8 grudnia Zamość będzie witał zimę. Znamy już pierwsze szczegóły tej trzydniowej imprezy.

fot. TeroVesalainen / pixabay.com (archiwum)

„Biznes bez barier” w Uczelni Państwowej w Zamościu

18 listopada w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odbędzie się konferencja pt. „Biznes bez barier”, organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs KU AZS Politechnika Rzeszów

Już w najbliższą niedzielę (17.11) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z KU AZS Politechniką Rzeszów.