Galeria Twierdza Zamość

Galeria Twierdza Zamość, tak jak w poprzednich latach, organizuje bezpłatne warsztaty pt. „Bezpieczne dziecko w centrum handlowym”.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat. Będą prowadzone w dniach 4-29 listopada we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. — Galeria Twierdza jest jednym z największych obiektów handlowych w Zamościu i codziennie jest odwiedzana przez tysiące ludzi, zatem bezpieczeństwo naszych Klientów, a przede wszystkim dzieci jest dla nas najważniejsze – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Program warsztatów jest bardzo bogaty. Jak informuje Galeria Twierdza, dzieci będą miały okazję zwiedzić ciekawe miejsca w galerii w towarzystwie ochrony, dowiedzą się co robić w razie alarmu pożarowego lub zagubienia, a dodatkowo będą mogły zapoznać się z pracą ochroniarza i obsługą krótkofalówek, zobaczyć pomieszczenie monitoringu, a nawet samodzielnie operować systemem monitorowania.

Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, książeczkę edukacyjną i oryginalną opaskę „niezgubkę” marki Siband.

Zapisy grup zorganizowanych są przyjmowane pod numerem: 885 981 442.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.