Galeria Twierdza Zamość

Galeria Twierdza Zamość, tak jak w poprzednich latach, organizuje bezpłatne warsztaty pt. „Bezpieczne dziecko w centrum handlowym”.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat. Będą prowadzone w dniach 4-29 listopada we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. — Galeria Twierdza jest jednym z największych obiektów handlowych w Zamościu i codziennie jest odwiedzana przez tysiące ludzi, zatem bezpieczeństwo naszych Klientów, a przede wszystkim dzieci jest dla nas najważniejsze – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Program warsztatów jest bardzo bogaty. Jak informuje Galeria Twierdza, dzieci będą miały okazję zwiedzić ciekawe miejsca w galerii w towarzystwie ochrony, dowiedzą się co robić w razie alarmu pożarowego lub zagubienia, a dodatkowo będą mogły zapoznać się z pracą ochroniarza i obsługą krótkofalówek, zobaczyć pomieszczenie monitoringu, a nawet samodzielnie operować systemem monitorowania.

Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, książeczkę edukacyjną i oryginalną opaskę „niezgubkę” marki Siband.

Zapisy grup zorganizowanych są przyjmowane pod numerem: 885 981 442.

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

Targi Ślubne Lublin 2019

Planujesz wesele? Odwiedź Targi Ślubne ONA&ON!

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 125 firm. To tylko mały fragment tego...

Iluminacje na Rynku Wielkim w Zamościu

Powitanie zimy w Zamościu – znamy pierwsze szczegóły

W dniach 6-8 grudnia Zamość będzie witał zimę. Znamy już pierwsze szczegóły tej trzydniowej imprezy.

fot. TeroVesalainen / pixabay.com (archiwum)

„Biznes bez barier” w Uczelni Państwowej w Zamościu

18 listopada w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odbędzie się konferencja pt. „Biznes bez barier”, organizowana w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs KU AZS Politechnika Rzeszów

Już w najbliższą niedzielę (17.11) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z KU AZS Politechniką Rzeszów.