Targi Ślubne Lublin 2019

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 125 firm. To tylko mały fragment tego, co pojawi się na Targach Ślubnych ONA&ON.

Już 30 listopada i 1 grudnia hala Targów Lublin wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie widowiskowych pokazów ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2020, występów muzycznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Przygotowana zostanie również specjalna strefa relaksu.

Kompleksowa oferta, liczne rabaty

Dwudniowe Targi ONA&ON to doskonała okazja do sfinalizowania wszystkich spraw związanych z organizacją wesela. Na targach zaprezentuje się ponad 125 wystawców, oferujących m.in. suknie ślubne i wieczorowe, konfekcję męską, kwiaty oraz biżuterię. Pojawi się cała gama firm oferujących usługi weselne – wedding plannerów, fotografów, kamerzystów, barmanów, kwiaciarni, cukierni, wizażystów, dekoratorów, muzyków, instruktorów tańca, a także przedstawiciele firm wynajmujących sale weselne oraz auta do ślubu. Narzeczeni biorący udział w wydarzeniu będą mogli liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne. Każdy zwiedzający otrzyma również katalog z kuponami zniżkowymi.

Widowiskowe pokazy mody, najnowsze trendy

W hali targowej zorganizowana będzie przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbędą się pokazy ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2020. W nadchodzącym sezonie ma królować klasyka w stylu Meghan Markle, opadające rękawki, kaskady falban oraz misterne i romantyczne koronki, występujące często w połączeniu z tiulem.

Modny Pan Młody może wybrać klasyczną czerń lub granat, który jest wciąż na topie. Do łask wracają również garnitury w dość nietypowych kolorach, jak bordo i butelkowa zieleń. Do ślubnych dekoracji wkrada się błękit, a także odcienie mięty. Nie zabraknie również popularnej brzoskwini, a także mocnego akcentu w postaci fioletu.

Do wygrania suknia, obrączki i wiele innych nagród

Przyszli państwo młodzi będą mogli nie tylko poszukiwać ślubnych usługodawców i inspiracji. Jak co roku, na Targach Ślubnych ONA&ON zostaną zorganizowane ciekawe konkursy, w których do wygrania będą m.in. bony na suknię ślubną, garnitur, obrączki, organizery ślubne i wiele innych niespodzianek.

Targi Ślubne ONA&ON – kiedy i gdzie?

30 listopada (sobota): godz. 10.00-17.00
1 grudnia (niedziela): godz. 10.00-17.00

Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11, hala A

Wstęp: Bilety do nabycia w sprzedaży online oraz w kasach stacjonarnych podczas wydarzenia. Ceny biletów: ulgowy 8 zł, normalny 15 zł, dla par 25 zł.

Sprzedaż internetowa: tobilet.pl/events/targi-ona-on/

Szczegóły na stronie: onaon.targi.lublin.pl oraz facebook.com/targionaion.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie do wygrania będą wejściówki na Targi!

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.