Władze miasta ogłaszają konkurs na „Pierniczka Roku 2019”. Wyniki poznamy 8 grudnia, w trakcie Jarmarku Świątecznego na Rynku Wielkim.

Konkurs odbędzie się 8 grudnia (niedziela) podczas Jarmarku Świątecznego na Rynku Wielkim w Zamościu. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jeden pierniczek, dostarczając go w godz. 11.00-13.00 do stoiska konkursowego.

Jury będzie oceniać pierniczki biorąc pod uwagę następujące kryteria: kształt, zapach i dekorację. Osobno będą oceniane pierniczki amatorów, osobno cukierników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi o godz. 14.30. Jak informują organizatorzy, do wygrania jest „nowoczesny sprzęt AGD”.

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

materiał nadesłany

„W Stajence Betlejemskiej” – poranek u Namysłowiaków

„W Stajence Betlejemskiej” – to tytuł spotkania dla dzieci, na które zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu

6 grudnia darmowe lodowisko przed Ratuszem

6 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu zacznie funkcjonować słynne lodowisko. Tego dnia wstęp na ślizgawkę ma być bezpłatny.

Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim w Zamościu

Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim w Zamościu

Od 6 do 8 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu potrwa tradycyjny Jarmark Świąteczny.

materiał nadesłany

„Trzynaście” – wystawa Wojciecha Kapuścińskiego

Przez cały grudzień w Galerii Fotografii „Stylowy” w Zamościu można oglądać wystawę prac Wojciecha Kapuścińskiego pt. „Trzynaście”.