Władze miasta ogłaszają konkurs na „Pierniczka Roku 2019”. Wyniki poznamy 8 grudnia, w trakcie Jarmarku Świątecznego na Rynku Wielkim.

Konkurs odbędzie się 8 grudnia (niedziela) podczas Jarmarku Świątecznego na Rynku Wielkim w Zamościu. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jeden pierniczek, dostarczając go w godz. 11.00-13.00 do stoiska konkursowego.

Jury będzie oceniać pierniczki biorąc pod uwagę następujące kryteria: kształt, zapach i dekorację. Osobno będą oceniane pierniczki amatorów, osobno cukierników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi o godz. 14.30. Jak informują organizatorzy, do wygrania jest „nowoczesny sprzęt AGD”.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.