Już dziś (30.11) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego mężczyzn – PWSZ Zamość zmierzy się z KS Viret CMC Zawiercie.

Drużyna z Zawiercia znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w lidze. Zamościanie mają więc duży apetyt na zwycięstwo. — Do końca tej rundy pozostały do rozegrania dwa mecze. Chcielibyśmy oba wygrać i zająć jak najwyższe miejsce w tabeli. Nikogo nie lekceważymy, ale w meczu z Viretem interesuje nas tylko zwycięstwo – mówi Piotr Kostrubiec, trener drużyny PWSZ Zamość.

Mecz odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Zamość, ul. Zamoyskiego 62). Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.