Już dziś (30.11) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego mężczyzn – PWSZ Zamość zmierzy się z KS Viret CMC Zawiercie.

Drużyna z Zawiercia znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w lidze. Zamościanie mają więc duży apetyt na zwycięstwo. — Do końca tej rundy pozostały do rozegrania dwa mecze. Chcielibyśmy oba wygrać i zająć jak najwyższe miejsce w tabeli. Nikogo nie lekceważymy, ale w meczu z Viretem interesuje nas tylko zwycięstwo – mówi Piotr Kostrubiec, trener drużyny PWSZ Zamość.

Mecz odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Zamość, ul. Zamoyskiego 62). Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Najnowsze artykuły w kategorii „Zapowiedzi”

materiał nadesłany

„W Stajence Betlejemskiej” – poranek u Namysłowiaków

„W Stajence Betlejemskiej” – to tytuł spotkania dla dzieci, na które zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu

6 grudnia darmowe lodowisko przed Ratuszem

6 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu zacznie funkcjonować słynne lodowisko. Tego dnia wstęp na ślizgawkę ma być bezpłatny.

Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim w Zamościu

Jarmark Świąteczny na Rynku Wielkim w Zamościu

Od 6 do 8 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu potrwa tradycyjny Jarmark Świąteczny.

materiał nadesłany

„Trzynaście” – wystawa Wojciecha Kapuścińskiego

Przez cały grudzień w Galerii Fotografii „Stylowy” w Zamościu można oglądać wystawę prac Wojciecha Kapuścińskiego pt. „Trzynaście”.