Galeria Twierdza Zamość zaprasza na 12. spotkanie z cyklu „Geniusze Zabawy w Klubie Janki”.

Jak informują organizatorzy, tym razem Mali Geniusze – w świątecznym nastroju i kreatywnej atmosferze – będą mogli własnoręcznie stworzyć piękną, świąteczną choinkę, ozdobić świąteczne pierniki oraz napisać list do Świętego Mikołaja.

Zapraszamy również do rodzinnego zdjęcia z samym Świętym Mikołajem! Wydrukowane zdjęcie będzie można zabrać ze sobą do domu! – zachęca Galeria Twierdza. Ponadto każdy uczestnik otrzyma naklejkę do indeksu.

Warsztaty odbędą się już w najbliższą sobotę (7 grudnia) o godz. 12.00, 13.30 i 15.00 w Galerii Twierdza Zamość (ul. Przemysłowa 10). Natomiast w godz. 12.00-17.00 będzie działało studio fotograficzne w świątecznej scenerii. Wstęp wolny.

Rodzaj publikacji: Artykuł sponsorowany

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.