Lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu

6 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu zacznie funkcjonować słynne lodowisko. Tego dnia wstęp na ślizgawkę ma być bezpłatny.

Otwarcie lodowiska nastąpi o godz. 12.00. Z kolei na godz. 16.00 zaplanowano dwugodzinną imprezę mikołajkową. W programie m.in. wizyta Świętego Mikołaja, zabawy dla dzieci, konkurencje sportowe. Muzykę zapewni DJ Pex.

6 grudnia wstęp na lodowisko ma być bezpłatny. Ceny biletów w pozostałe dni będą następujące: normalny 7 zł (dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny: 4 zł), ulgowy 6 zł (dla posiadaczy KDR: 4 zł), zaś grupowy powyżej 15 osób – 4 zł za osobę.

Lodowisko w okresie zimowym jest jednym z ulubionych miejsc rekreacji mieszkańców Zamościa i turystów, o czym świadczy fakt, że w sezonie odwiedza je ponad 25 tysięcy osób – informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.