Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu zaprasza do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności.

Celem zbiórki jest pomoc żywnościowa dla rodzin, które ze względu na niepełnosprawność dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej – informuje Michał Król ze Stowarzyszenia „Krok za Krokiem” w Zamościu.

Harmonogram zbiórki wygląda następująco: 12 i 13 grudnia (czwartek, piątek) w godz. 11.00-13.00, 14 grudnia (sobota) w godz. 8.00-16.00 oraz 15 grudnia (niedziela) w godz. 9.00-16.00. Wolontariuszy spotkamy w następujących sklepach PSS Społem w Zamościu: ul. Traugutta 1a, ul. Okrzei 31, ul. Hrubieszowska 30a, ul. Wojska Polskiego 1, ul. Lipska 26, ul. Piłsudskiego 2, ul. Kilińskiego 11, ul. Św. Piątka 44, ul. Nowy Rynek 7, ul. Mikołaja Reja 12, a także w sklepie Euro w Wielączy.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

fot. Alicja / pixabay.com (archiwum)

Spotkanie wigilijne dla osób samotnych i bezdomnych

19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.