19 grudnia w Zamościu odbędzie się uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych, bezdomnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia (czwartek) o godz. 13.00 w Centrum Pastoralnym przy ul. Podchorążych 2. — Będą życzenia, wspólna modlitwa i śpiewanie kolęd. Nie zabraknie tradycyjnego, świątecznego poczęstunku – czytamy w zaproszeniu.

Wydarzenie organizują: Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Zamościu oraz Parafia św. Michała Archanioła w Zamościu. Inicjatywa jest współfinansowana z budżetu Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Najnowsze zapowiedzi

fot. Adrian Such (archiwum)

VI Orszak Trzech Króli w Zamościu – trasa, program

6 stycznia ulicami Zamościa przejdzie VI Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”. Publikujemy trasę i szczegółowy program Orszaku.

materiał nadesłany

„Walczymy razem z Sebastianem” – turniej w Zamościu

Jak co roku, 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu odbędzie się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski, tym razem pod hasłem „Walczymy razem z Sebastianem”. Co w programie?

materiał nadesłany

„Andersen Tawil” – wystawa Oliwii Kwiatkowskiej

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw”, Zamojski Dom Kultury oraz autorka Oliwia Kwiatkowska zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. „Andersen Tawil”.

materiał nadesłany

PWSZ Zamość vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie

W najbliższą sobotę (14.12) w Zamościu odbędzie się mecz I ligi tenisa stołowego kobiet – PWSZ Zamość zmierzy się z RKS Cukrownik S.Instal Chybie.

fot. northernlightsgirl / pixabay.com (archiwum)

„Zamojska Ciuchoteka” – akcja wymiany ubraniami

Już w najbliższą sobotę w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się „Zamojska Ciuchoteka”, czyli lokalna akcja wymiany niepotrzebnymi ubraniami.